• אודות הישיבה

  אודות הישיבה

  ישיבת בני עקיבא "נתיב מאיר" מחנכת את תלמידיה למנהיגות והובלה חברתית, ערכית, דתית, ציונית ומדעית – כל תלמיד על פי כישרונותיו ותחומי התעניינותו. הישיבה רואה את החינוך האישי שזור יחד עם פיתוח האחריות הלאומית בעת צמיחת גאולתנו כמהלך שלם אחד, אשר אנו צועדים בו יחד באמונה.

  בחטיבת הביניים החדשה של ישיבת נתיב מאיר מתחיל המסע, בחשיבה חינוכית מותאמת הממשיכה לגדל ולגדול יחד עם הילדים לאורך שש שנים של למידה משמעותית וקשר אישי באהבה וליווי צמוד של כל צוותי ההוראה והחינוך בישיבה.

  בישיבה קיימת אפשרות למסלולי פנימיה מגוונים – פנימיה מלאה, חלקית או פנימית יום שאינה מחייבת שינה בישיבה.

 • ההרשמה לשנה"ל תשפ"א בעיצומה!

  תלמידי כיתות ו' ו-ח' מוזמנים לאירועי היכרות בישיבה

  בואו בשמחה!

 • החינוך בישיבה, בחטיבת הבניים ובחטיבה העליונה מבוסס על שלושה תחומים, "יראת שמיים" , "מצוינות" ו"שמחת חיים".

  "יראת שמיים" - לימודי הקודש  בישיבה מורכבים מכמה רמות של לימוד.החל מלימודי סדר ובית מדרש בדיבוק חברים ובהתאמות מכוונות מקבוצות קטנות המלוות באברכים מסייעים, וכלה בכיתת עיון אשר שואפת להקניית רמת הלימוד הנלמדת בישיבות גבוהות. בנוסף ללימוד הגמרא, שזורה גם מערכת נרחבת של  שיעורי אמונה ומחשבה. מעבר לכך, קיימים בישיבה גם לימודי רשות, בהם כל אחד יכול למצוא את שליבו חפץ.

  "מצויונות" - בתחום  הלימודים הכלליים שואפת הישיבה להביא את התלמידים להישגים ולמיצוי אישי. לצד הדרך החינוכית–ערכית המלווה אותנו מראשית ימי הישיבה, אנו מתפתחים ומתחדשים ונמצאים בחזית עולם המדע, הרפואה והטכנולוגיה, עם מגוון רחב של אפשרויות טכנולוגיות חדישות במסלולי הלימוד.

  "שמחת חיים" – החינוך החברתי ובתוכו חיי הפנימייה מהווים מקום לפרוש בפני התלמידים את הערכים החברתיים המעשירים ונותנים לחניכים הזדמנות לקחת חלק פעיל בארגון ולקיחת אחריות בחיי הפנימייה והישיבה, תוך ניצול שעות הפנאי וניהולם בדרך המטיבה עם חינוכו של הנער.

 • בית מדרש

  תלמידי הישיבה השואפים ללימוד מעמיק ומשמעותי לומדים את מקצועות הקודש בבית המדרש. הלימוד הבית מדרשי יוצר אווירת דיבוק חברים ואחריות הדדית, שמחת לימוד ואהבת תורה, חום ורצון ללמוד ולהתקדם במתכונת המקובלת בישיבות גבוהות.
  קרא עוד
 • חט"ב ותיכון

  מטרתה של מכינת חטיבת הביניים, השואבת את כוחה מתוך הישיבה, היא להצמיח תלמידי חכמים, אוהבי תורה, המוצאים חן ושכל טוב בעיני אלוקים ואדם.
  בתיכון, אחד מדגליה של ישיבת בני עקיבא נתיב מאיר, היא תעודת הבגרות איתה יוצאים בוגרינו לחיים. הישיבה מאפשרת לתלמידה מגוון רב של נושאים ורמות, כך שכל אחד יוכל למצוא את מקומו במקצוע אליו הוא מתחבר
  קרא עוד
 • הפנימיה לכיתות ט'-יב'

  בשאיפה לגדל את בניכם להיות בני תורה אמיתיים , שמחים ובריאים אנו משקיעים
  מאמצים רבים לקיים אווירה טובה ונעימה בפנימיה שהיא חלק משמעותי מסדר
  יומם בישיבה.
  קרא עוד
 • ירושלים הרים (ותלמידים) סביב לה!

  כיתה י"ב יצאה לשטח הפתוח בהרי ירושלים היפים למפגש חברתי נעים עם משחקי חברה עם, דברי תורה וכיבוד.
  היה כיף לראות את התלמידים נהנים מהמפגש!
  לקריאה >>
 • מובלים בציונות הדתית

  עשרים מתלמידי כיתה י' הלומדים בתוכנית 'מובילים ציונות דתית' שמפעילה רשת ישיבות בנ"ע יצא ו למסע מרתק בן יומיים בעקבות מסע המושבות שערך הראי"ה קוק לפני כ-110 שנים.
  לקריאה >>
 • רואים רחוק רואים חינוך!

  לאחר הרבה זמן של עבודה מרחוק ותקשורת דרך קוביות זום. קם קול חזק בקרב צוות החטיבה שהרגיש צורך לקבל את הכח אחד מהשני ממפגש אמיתי.

  הצורך קיבל מענה בצורה מיטבית בביתו של הרב ברוך בבית שמש שפתח את חצרו הגדולה שהכילה את חברי הצוות במרחקים הראויים ועל פי כללי משרד הבריאות..
  לקריאה >>