חתונת השנה - פרויקט השמיניסטים

הסיפור שלנו, התחיל ברצון מיוחד, רצון של השכבה לעשות יותר, רצון של לתת מעצמנו ולצאת מהארבע אמות שבו אנו חיים. אז החלטנו בתור מחזור לעשות שינוי, להפסיק את המסורת של ההכתרות הרגילות השחוקות והמעליבות, ולעשות משהו אחר, משהו משנה, שיוסיף לנו משהו שנזכור לעוד הרבה שנים. לא "איך הצחקנו את החמשושים והעלבנו את המורים בישיבה." לכן ישבנו וחשבנו מה יהיה משמעותי עבורנו ועבור כולם! והגענו למסקנה שאם נחשוב בגדול נצליח!
החלטנו ליצור את הפרויקט הענק הזה של חתונת חסד לזוג חסר אמצעים. החלטנו לפעול למען הפרויקט הזה בכל הכוח ולעשות לזוג את היום הכי שמח וחשוב  ברמה הכי גבוהה שאפשר! קצת על הזוג... הכלה היא עולה חדשה מרוסיה גיורת במכון מאיר. אין לה משפחה בארץ ואין אמצעים לעריכת החתונה או כל דבר אחר. החתן הוא יהודי עולה חדש (רק חצי שנה בארץ) בלי משפחה בארץ וללא אמצעים לממן את האירוע. הזוג אשר שודך במכון מאיר (אליהם פנינו בבקשת עזרה במציאת זוג...) מתמודד קיומית עם קשיי שפה והתאקלמות בארץ. והמטרה שלנו חוץ מעריכת החתונה עד לפרט האחרון  היא שהזוג יצא עם מטען לחיים חוץ מהחוויה של החתונה, הרצון שלנו הוא לעזור גם בסכום כסף שיועל להתחלת חייהם המשותפים. 

לצפייה בסרטון לחצו כאן

לאתר התרומות לחצו כאן

תרומות (מוכרות למס לפי סעיף 46) תתקבלנה בברכה, 

במזומן לתלמידי השמינית,

או בצ'ק לפקודת הישיבה,

או בהעברה בנקאית לחשבון הישיבה: בנק פועלי אגודת ישראל, בנק: 52, סניף: 182, מספר חשבון: 726931 (לציין שהתרומה היא למטרת החתונה).

 

 

  מודים על כל ניסיון עזרה, 

שכבת יב', מחזור ס', ישיבת בנ"ע נתיב מאיר